dowiedz się
o nas więcej

Od 2010 roku, nasza firma skonsolidowała już ponad 12 firm ISP z całego regionu.

Na przestrzeni tych 8 lat udało nam się wypracować najbardziej przemyślany i uproszczony do granic możliwości system analityczny oraz metodę pozyskiwania potrzebnej dokumentacji. Jako, że sami jesteśmy operatorem, wyszliśmy z założenia opartego w 100% o szacunek do tej ciężkiej branży, jaką jest telekomunikacja na poziomie lokalnym.

W ciągle zmieniającej się rzeczywistości prawno-technicznej, konieczności nieustannej konkurencji nie tylko z “sąsiadami” ale przede wszystkim z ogólnokrajowymi gigantami typu ORANGE czy PLUS, niezmiernie ważnym elementem jest szacunek do innego, podobnego nam operatora.

sposób, w jaki pracujemy
nie jest przypadkiem


W odróżnieniu od innych podmiotów, jakie mogły pojawić się w przeszłości na łamach różnych branżowych czasopism, nie cedujemy na Ciebie całości pracy. Co więcej nie podchodzimy z pozycji “tego większego”. Nasza praca charakteryzuje się bardzo dużą kulturą i szacunkiem. Przepisanie umów z abonentami?

Absolutnie nie Twoje zmartwienie! Ktoś nie chciał przejść? Nasza strata! Transakcji podlega taka ilość abonentów, jaką zaliczamy już w pierwszym etapie. Takie rozwiązanie wyklucza tzw. “zbijanie ceny”. Respektujemy wszelkie umowy VIP, umowy o poufności a do tego jesteśmy bardzo elastyczni i dostosowujemy się do naszego partnera.

nasze doświadczenie
wynika ze świadomej
i ciężkiej pracy